top of page

Стівен Сігал

2863.jpg

Сенсей Стівен Сігал (Steven Seagal) – майстер айкідо (7-й Дан Айкідо).

Перше знайомство Стівена Сігала з айкідо відбулося в 15 років, в Orange County Aikido School, де він почав свій шлях айкідо під керівництвом майстра Гаррі Кіоші Ішісака.

      У 17-річному віці Сігал переїжджає разом зі своїм батьком до Японії. Тут, продовжуючи практикувати айкідо, 1974 р. Стівен Сігал отримує перший дан від Коічі Тохея (засновник стилю Кі айкідо). Кіайкідо спрямоване в основному на внутрішню роботу. Думка ж Стівена Сігала про айкідо полягала в тому, що коли це бойове мистецтво, воно має бути ефективним у бою. І він залишає організацію Кі айкідо.

Stiven-Sigal-00001.jpg

     Подальший розвиток Сігала відбувається під керівництвом Сейсекі Абе, прямого учня Моріхея Уесіби. Під керівництвом таких майстрів, як Кісабуро Осава, Хіроші Ісояма та другим дошу Кісемару Уесіба Стівен Сігал проходить шлях до звання Сіхан і отримує 7-й Дан Айкідо.

        Стівен Сігал відкриває власне додзе Айкідо "Тенсін" в Осаці, чим заробляє безліч недоброзичливців. Мало того, що гайдзін приїхав на постійне місце проживання в Японію, так ще й наважився навчати японців японському бойовому мистецтву.

         Більш детальніше про Стівена Сігала можна дізнатись нажав на його фото і перейти за посиланням.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Айкідо для дітей

Партнери

Якщо у Вас виникли запитання стосовно тренувань Айкідо та додаткової інформації телефонуйте:

 

(097) 996 43 63

Viber:

(093) 611 70 08

Zhytomyr Children Aikido Federation.png
Про нас

Про нас

Історія айкідо

Історія Айкідо

Техніка айкідо

Техніка Айкідо

Айкідо
bottom of page