top of page

Про Нас

 

"Техніки вимагають чотирьох якостей, у яких відображається природа нашого світу. Залежно від обставин, ти маєш бути: твердим, як алмаз, гнучким, як верба, плавним, як течія води, або порожнім, як небо"

     

      Айкідо починається в тобі. Працюй над собою і над завданнями, які ставить перед тобою життя в дусі айкідо.

   Айкідо - один з найбільш м'яких і безпечних видів бойових мистецтв,  Суть полягає в оборонній тактиці, застосуванні больових захоплень і кидків. Секрет техніки айкідо полягає в тому, що як би не був сильний противник, техніка виконання прийомів дозволяє спрямовувати його силу в потрібну сторону тільки до того моменту, коли ця сила почне діяти йому на шкоду, і він втратить контроль над собою.

     Айкідо - шлях гармонійного розвитку. Прийшовши  в зал ми бачимо ритуал. Перед тим, як увійти кланяються, перед тим, як зайти на татамі, знову кланяються. Сідають навколішки, мовчки сидять, і знову кланяються. Усе це у тому, щоб увійти у стан " потоку " . Щоб почати займатися, ти повинен увійти в стан, при якому готовий загнати в рамки своє его і сприйняти нову для тебе інформацію.

 

         Що ж дає нам айкідо?

 

  1.  Фізичний розвиток. Як і будь-яке бойове мистецтво, айкідо покращує фізичну форму дитини, підвищує її витривалість, удосконалює розтяжку та зміцнює опорно-руховий апарат. До того ж діти, які займаються айкідо, можуть похвалитися практично ідеальною поставою, яка сьогодні зустрічається рідко.

  2.  Духовний розвиток. У айкідо пильну увагу приділяється як техніці прийомів, так і психологічній ( навіть філософській) складовій бойових мистецтв і життя в цілому. Заняття айкідо виховують у дитини дисциплінованість, повагу до вчителів, звичку не зловживати силою та неконфліктністю. А показові виступи замість змагань та «партнери» замість «противників» не провокують у маленькому айкідоку агресію.

  3.  Набуття корисних навичок. Координація, дрібна моторика, контроль над тілом і — найголовніше — вміння безпечно падати.

  4.  Соціалізація. Незважаючи на те, що айкідо не командний вид спорту, заняття в секції допомагають дитині соціалізуватися. Спілкування з іншими дітьми та сенсеями, хлопчиками та дівчатками, однолітками та людьми старшого віку робить дитину більш відкритою та чуйною, дають необхідний соціальний досвід, а доброзичлива атмосфера партнерства допомагає подолати невпевненість у собі.

  5.  Вміння захистити себе. Як уникнути удару чи правильно його блокувати? Що робити, якщо нападник більший і сильніший? Як вибратися із захоплення? Які точки допоможуть швидко та ефективно знешкодити супротивника? Займаючись айкідо, дитина навчиться цими речами і завжди зможе захистити себе.

     Айкідо підходить для дітей віком  від 4-ох років, підлітків, дорослих. 

        Якщо ви хочете, щоб Ваша дитина росла впевненою у собі, була урівноваженою і розвивадась не тільки фізично, але і духовно, то варто подумати про айкідо. Цей вид бойових мистецтв не потребує позамежних вкладень, стане в нагоді в повсякденному житті і стане відмінною базою для іншого виду спорту, якщо в майбутньому дитина зацікавиться чимось новим.

  

 

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Айкідо для дітей

Партнери

Якщо у Вас виникли запитання стосовно тренувань Айкідо та додаткової інформації телефонуйте:

 

(097) 996 43 63

Viber:

(093) 611 70 08

Zhytomyr Children Aikido Federation.png
Про нас

Про нас

Історія айкідо

Історія Айкідо

Техніка айкідо

Техніка Айкідо

Айкідо
bottom of page